Co Vám můžeme nabídnout

Především od nás můžete očekávat přátelský přístup, proto se nemusíte bát nám říct, že něco, například, nechcete nebo se Vám nelíbí. Je to Váš den D a my Vám budeme po ruce od začátku do konce jako Vaše přítelkyně, které Vám upřímně poradí.

Konzultace

Pro snoubence, kteří si chtějí uspořádat myšlenky a vytvořit společný obrázek svatby.

Pro ty, co mají spoustu nápadů a ztrácí se v nich, nebo naopak pro ty, kteří tolik nápadů nemají a potřebují získat inspiraci a představu, jak jejich svatební den bude probíhat.

Dvouhodinová konzultace, během které Vám zodpovíme všechny otázky, které Vás budou zajímat, předáme Vám naše zkušenosti, ,,co funguje a co nikoli". Na co nezapomenout a v neposlední řadě, Vám rádi doporučíme svatební místa, dodavatele a vše potřebné k uspořádání slavnosti.

Cena: 2 000 Kč

Částečná koordinace

Přípravy na svatbu nemusí být stresující.

Ne vždy jsou přípravy zalité sluncem tak, jak se to může zdát na první pohled. Zařizování formalit, hledání správného místa, cateringu, grafiky, květinářství,...

Máme tu pro Vás řešení! Cokoli budete chtít, abychom Vám zařídily, zařídíme - ať už to budou svatební profíci (kameraman, fotograf, grafik, catering...), vyjednání podmínek, formální náležitosti, sestavení harmonogramu nebo dotažení nejmenších detailů.

Cena: od 8 500 Kč

Komplexní koordinace

Svatba = oslava Vaši lásky, 

den, na který budete vzpomínat celý život.       A my zařídíme, aby vše proběhlo bez starostí. 

Provedeme Vás celým procesem svatby, od první naší konzultace po sfouknutí poslední svíčky na Vaší svatbě. 

Zajistíme vše, co si budete přát, abychom zajistili. Veškeré přípravy a hladký průběh svatby bereme na svá bedra. Na Vás bude pouze užít si váš nezapomenutelný Den.

Cena: od 22 000 Kč