Náš příběh

Za vším stojí mladí, ambiciozní lidé, kteří v sobě pořád uchovávají dětskou dušičku a mají k tomuto světu fantazie velice blízko.

Nápad založit projekt Hip Hip Hooray vznikl na zahradní párty plné dětí, které už po nějakém čase si nebavilo hrát samotné, avšak rodiče si chtěli užívat dál ,,dospělácké zábavy".  

Smích, hry, zábava a děti k sobě neodmyslitelně patří, proto jsme vymysleli program pro děti na různé typy společenských akcích, aby si je užili i naši nejmenší.

Vydejte se s námi po této radostné cestě plné nezapomenutelných zážitků s námi, věříme, že ne jednou vám vykouzlíme úsměv na rtech.

Kdo jsme?

Michaela Vavroušová

Zakladatelka HHH, animátor

Kvalifikovaný pedagog předškolního a mimoškolního vzdělávání.

Akční, ambiciozní, usměvavý člověk, kreativec, milovnice sportu, zábavy pro děti a zdravého životního stylu.

Zkušenosti s dětmi:

Učitelka v mateřské škole, soukromé hlídání dětí, práce v dětském koutku, vedoucí sportovních kroužků pro děti od 6. měsíců do 7 let. 

Patricie Ruferová

Animátorka

Kvalifikovaný pedagog předškolního a mimoškolního vzdělávání.

Neposedný, vždy veselý, pozitivní člověk, otevřený každé legraci. Sportovkyně tělem i duší, milovnice dobré zábavy a tance.

Zkušenosti s dětmi:

Učitelka v mateřské škole, vedoucí sportovního kroužku - parkour, sportovní gymnastika, zakladatelka dětského táboru Flow vision - Parkour.

Zuzana Dokulilová

Animátorka

Zuzka je přirozený talent od přírody, děti zaujme na první pohled a získá si je svým přátelským přístupem, v hlavě má neuvěřitelnou zásobu her a vždy ve správný moment z rukávu vytáhne tu nejlepší.

Zkušenosti s dětmi:

Pravidelně jezdí jako instruktor na letní dětské tábory a zapojuje se do dalších aktivit spojené s dětmi a zábavou.

Anna Fajtová

Animátor
Kvalifikovaný pedagog předškolního a mimoškolního vzdělávání

Kreativní duše milující děti, zábavu, divadlo a život.

Bezprostřední, otevřený a přátelský člověk, který má hlavu plnou snů i nápadů.

Zkušenosti s dětmi:

Učitelka v mateřské škole, pořadatel akcí pro děti, taborový vedoucí parkourových a příměstských táborů a tvůrce stránek s inspirací pro děti, rodiče i učitele "Dětem."Kateřina Drašnarová

Animátor
Kvalifikovaný pedagog předškolního a mimoškolního vzdělávání

Maminka dvou krásných holčiček, ráda jim vymýšlí různé hry, výlety a z každého obyčejného dne dokáže udělat neobyčejný a nezapomenutelný. Tento mateřský a láskyplný přístup aplikuje i na dětičky při animačních programech a vždy ji uvidíte s velikým úsměvem.

Zkušenosti s dětmi:

Učitelka v mateřské škole, vychovatelka ve školní družině, pořadatel akcí pro děti.


Barbora Vitebská

Animátor

Kvalifikovaný pedagog

Studentka Vysoké školy oboru Učitelství pro mateřské školy. 

Barunka je sluníčkem každého animačního programu. Její předností je přirozený talent v komunikaci s dětmi. Má skvělé organizační schopnosti a dovede s dětmi navázat přátelský a zároveň profesionální vztah.

Zkušenosti s dětmi:

Učitelka v mateřské škole, chůva v rodinách, bohatá pedagogická praxe.