Za vším stojí mladí, ambiciozní lidé, kteří v sobě pořád uchovávají dětskou dušičku a mají k tomuto světu fantazie velice blízko.

Nápad založit projekt Hip Hip Hooray vznikl na zahradní párty plné dětí, které už po nějakém čase, si nebavilo hrát samotné, avšak rodiče si chtěli užívat dál   ,,dospělácké zábavy".  Smích, hry, zábava a děti k sobě neodmyslitelně patří, proto jsme vymysleli program pro děti na různé typy společenských akcích, aby si je užili i naši nejmenší.

Časem se nabalovaly další nápady a my jsme naše portfolio rozšířili o e-shop s dětským zbožím.

Vydejte se s námi po této radostné cestě plné nezapomenutelných zážitků s námi, věříme, že ne jednou vám vykouzlíme úsměv na rtech.

Kdo jsme?

Michaela Filipová

Zakladatelka HHH, animátor, koordinátorka svateb a kreativní duše vyrábějící dřevěné dekorace

Kvalifikovaný pedagog předškolního a mimoškolního vzdělávání.

Akční, ambiciozní, usměvavý člověk, kreativec, milovnice sportu, zábavy pro děti a zdravého životního stylu.

Zkušenosti s dětmi:

Učitelka v mateřské škole, soukromé hlídání dětí, práce v dětském koutku, vedoucí sportovních kroužků pro děti od 6. měsíců do 7 let. 

Patricie Ruferová

Animátorka

Kvalifikovaný pedagog předškolního a mimoškolního vzdělávání.

Neposedný, vždy veselý, pozitivní člověk, otevřený každé legraci. Sportovkyně tělem i duší, milovnice dobré zábavy a tance.

Zkušenosti s dětmi:

Učitelka v mateřské škole, vedoucí sportovního kroužku - parkour, sportovní gymnastika, zakladatelka dětského táboru Flow vision - Parkour.